Köpek kategorisinde 339 ilan bulundu.
 • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

Dolandırıcılara Dikkat!

 • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
 • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
 • Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
 • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Satılık Yavru Köpek ve Süs Köpeği İlanları

Türkiye'nin en büyük evcil hayvan sahiplendirme sitesı olan patiilan.com'da bulunan köpek ilanları'nı sayfalarımızda inceleyerek sadık dostlarınız sizlerle buluşmayı bekliyorlar. Apartman dairenizde veya evinizin bahçesinde sadık dostlarınızla sevgi dolu zamanlar geçirebilir, çocuklarınızın hayvan sevgisi ile büyümelerini sağlayabilirsiniz. İsterseniz satılık köpek yavrusu ilanlarımızı inceleyerek minik dostlarımızla buluşabilir ve çocuklarınız büyürken minik dostlarınızın da büyümelerinin keyfine varabilirsiniz.

Köpek Sahiplenmek istiyor ve  bir apartman dairesinde yaşıyorsanız, hangi cins köpeğin yaşam şeklinize uyum sağlayabileceği ve köpeğinize nasıl konforlu bir yaşam alanı yaratabileceğiniz konusunda düşünüyor olabilirsiniz. Araştırırken bu faktörün yanında uygun köpek fiyatları minimum 500 TL'den başlayıp maksimum 30.000 TL'e kadar dayanmaktadır.

Sitemizde istediğiniz tüm bilgileri bulabilirsiniz.Köpek sahiplenek ve apartmanda beslemek için mutlaka satılık yavru köpek almalısınız. Aksi takdirde uzun çalışma saatleriniz örneğin Golden retriever cinsi bir köpeğin egzersiz ve oyun saatlerine yeteri kadar vakit ayıramamak ve köpeğinizin sorun yaşaması demek olacaktır. Büyük cins köpeğiniz dolaştırmanıza rağmen çalışma saatleriniz içinde yer alan saatlerde muhtemelen evde kalmak istemeyecek ve havlamaları ile bunu belli edecektir. Apartman komşularınız için bu havlamalar şikayete neden olacaktır. Apartman dairesinde yaşıyorsanız, çalışma temponuz yoğun ise ve büyük cins köpek besliyorsanız hem siz hem de köpeğiniz büyük olasılıkla mutlu olamayabilirsiniz. Pomeranian Boo'dan Poodle'a, Maltese Terrier'den Chow Chow'a, tüm köpek cinsleri kategorimizdeki ilanlarda yer alıyor. Köpeğiniz uzun süre yalnız kalacaksa, apartmanda yaşıyorsanız, çok egzersiz yaptırma ve oyun için dışarıda olma süreleriniz az olacaksa kesinlikle sitemizdeki küçük cins köpek sahiplendirme sizin için uygun olacaktır. 

Köpek Cinsleri

Süs ve Nornal köpeklerin büyükleri ve görünüşleri farklı olmak üzere 300'den fazla ırkları bulunuyor. İnsanların en yakın dostu olan köpekler sevimli görünüşleri ve sevecenleri insanlar tarafından oldukça seviliyor. Kedilerden sonra en çok beslenen evcil hayvan türü köpekler oluyor.

İhtiyaçlardan dolayı hayvan ırkların değişmesinde insanların önemli bir rolü bulunuyor. Aynı zamanda köpeklerin özellikleri cinslerine göre değişebilmektedir. İnsanlarla oldukça bir yakınlık kuran köpekler insanların en sadık dostudur.

Köpeklerin Özellikleri

Cinsleri bakımından farklı özellikleri bulunan köpekler kedilerden sonra en geniş coğrafyaya yayılan ve en çok beslenen evcil hayvanlar arasında ikinci sırada yer almaktadır. Köpeklerin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Köpeklerde insanlar gibi eğitilebilir ve becerilerin geliştirilmesi mümkündür.
 • Köpekler insanlara karşı sevgi dolu bir yapıları bulunuyor.
 • Kokulara karşı hassastırlar.
 • İnsanlarla çok iyi bir dost olmaları yanında farklı amaçlarla kullanılan köpekler bulunuyor.
 • Özellikle polis köpekleri koku duyguları çok gelişmiş olduğundan dolayı birçok kokuyu ayırt etme özellikleri bulunuyor.
 • Sahiplerine bağlılıkları ile ön plana çıkıyor.

Büyümeyen Köpek Cinsleri

Küçük köpek cinsleri yapıları gereği insanlara hitap etme durumları söz konusudur. Sadece kucak köpekleri olmamakla beraber aynı zamanda ırka bağlı olarak daha az tüy döken köpek cinsleri olarak da biliniyor.

Büyümeyen köpek cinsleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede yüksek fiyatlara acılı bulmaktadır. Büyük köpeklere göre her yere götürme şansınız bulunuyor. Toy Poodle, Pomeranian Boo, Cavalier King Charlers, Maltese Terrier, French Bulldog, Yorkshire Terrier önemli büyümeyen köpek cinsleri arasında yer almaktadır.

Küçük Köpek Cinsleri

Küçük köpek cinsleri ev ve apartman yaşamına uygun olması, egzersiz yapma ihtiyaçları daha az olması sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Ufak köpekler birkaç istisna dışında fazla hareket etme durumları bulunmamaktadır. Bakımları oldukça kolay olan bu köpek cinslerin eğitilmeleri de daha rahat oluyor. Birkaç komut ile köpeğinizi eğitebilirsiniz. Toy Poodle, Pomerian boo, Maltipoo, Cavalier King Charles , Pekinez, Maltese,  önemli küçük köpek cinsleri olarak ön plana çıkıyor.

Yavru Köpek İlanları

Evcil köpek edinmek isteyenlerin ne tür köpek istediklerini belirledikten sonra ilgili site ilanlarından köpek sahiplenmeleri mümkün olmaktadır. Patiilan.com yavru köpeklerin sahiplenilmesine ön ayak olarak hem hayvan severlerin taleplerini gerçekleştirmekte hem de hızlı çoğalan sahipsiz köpeklere sıcak yuvalar temin edilmesine aracılık ediyor.

Sitede yer alan köpek cinslerinin genel özellikleri, dişi ya da erkek olduğu, yaşları ve hangi ilde olduğuna dair bilgiler yer alır. Sahiplenen yavru köpeğin bakım süreci ve diğer ayrıntılar ilgili kişiye bilgi mahiyetinde ve veteriner hekim eşliğinde teslim ediliyor. Hayvan severleri bir arada buluşturmaya yönelik hizmet amaçlı kurulan Patiilan ücretsiz hizmet anlayışı ile hareket ediyor.Her gün eklenen yüzlerce yavru köpek ilanı ile günlük takip yaparak aradığınız yavru köpeğe kolayca sahip olabilirsiniz.

Köpek Beslemek Kolaymıdır?

Köpek beslenmesi ve eğitimi diğer evcil hayvanlara göre daha kolaydır. Özellikle de köpek yavru olarak sahiplenildiğinde beslenme, eğitimi ve sadakati daha kolay olur. Bir yavru köpek muhakkak tüm aşıları yapıldıktan sonra sahiplenilmelidir. Aşıları yapılan yavru köpeklerin beslenme ve gelişimi daha sağlıklı ilerler. Köpeklerin kısırlaştırılması düşünülüyor ise bu konuda veteriner desteği almak gerekir.Sahlplendiğiniz yavru köpeğin ihtiyaçları ve tuvalet eğitimi ile ilgili bilgileri istemizde bulabilirsiniz.

Köpek Sahiplenme Ücretli mi?

Patiilan.com kuş, kedi, köpek gibi evcil hayvanları sitesinde yeni aileleri ile buluşturmaya yönelik hizmet veriyor. Kategorilere ayrılan hayvanlar kendi içerisinde cinslerine göre de sınıflandırılıyor. Bu nedenle siteyi incelediğinizde cinslerine göre köpekleri inceleyebilir ve sahiplenmek istediğiniz köpek cinsi seçebilirsiniz.

Köpek gibi evcil hayvanların yer aldığı sitede satış yapılmamaktadır. Sahipleri tarafından yavru köpekler başkaları tarafından sahiplenilsin diye paylaşılmaktadır. Site sadece hayvan severleri buluşturmak sahipli ve sahipsiz hayvanların sahiplenmesine aracılık ediyor. Satışı yapılacak yavru köpeklerin de yapıldığı görsel paylaşımlar sonrası iletişime geçilerek yavru köpek fiyatları hakkında bilgi edinmek mümkün olmaktadır.

Neden Siteyi Takip Etmek Gerekir

Evcil hayvanların yeni sahipleri ile buluşması açısından hızlı ve doğru bilgi paylaşımı yapılan Patiilan.com günde yüzlerce ilanı ile en güncel site olma yolunda ilerliyor. Siteyi takip ederek 

 • Her gün yayınlanan 100lerce ilanı inceleme fırsatını bulabilirsiniz.
 • Konum bilgisi sayesinde size en yakın yavru köpek nerde görebilirsiniz.
 • Whatsapp butonuyla ilan sahibine kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Sahipsiz yavru köpeklere erişmek daha hızlı olur
 • Yavru köpekler satış yolu ile sahiplenilecekse sahiplerinin gerçek bilgileri sitede yer alır
 • Yavru köpeklere dair genel bilgiler gerçek olup gerçek dışı paylaşımlar yer almaz
 • Yasal olarak 2 ay altı yavru köpek satışı yapılmaz
 • İlanlar sürekli güncellenerek sahiplenilen yavru köpekler siteden çıkarılır.
 • Aşısız olan yavru köpeklerin paylaşımları site kuralları gereğince yasaktır
 • Kanunlar çerçevesinde site kurulumu yapılmıştır.

Patiilan.com Kesinlikle satış yapmamakta ve sadece yavru köpek paylaşımları yapan site bir sosyal sorumluluk projesi gibi hizmet sunuyor.

İnsanlar ile hayvanlar arasında özel bir iletişim olduğunu görebiliyoruz. Özellikle köpeklerin insanlara olan ilgi ve sadakatleri bunun en büyük örneğidir. Bu sebeple hayvan sahiplenmek isteyenler için köpekler ilk tercihlerden biri oluyor. Eğer siz de bir köpeğe sahip olmak istiyorsanız sitemizin sunduğu hayvan satışları ilanlarından kendinize uygun bir türü seçebilirsiniz. Böylelikle kendinize sadık bir dost edinebilirsiniz.

Eğer bir köpeğe sahipseniz aslında iyi ve eğlenceli bir dosta da sahipsinizdir. Çünkü köpekler sadık ve sevgi dolu hayvanlardır. Sahiplerinin yanından ayrılmazlar, herhangi bir zor durumda yardımcı olurlar. Sahipleri öldüklerinde ağladıkları ve baş ucunda uzun süreler durdukları bilinir.

Bu köpeklerin türleri de önemlidir. Hangi amaçla aldığınız da önemlidir. Koruma veya güvenlik için alacağınız köpek güçlü ve komut dinleyen bir tür olmalıdır. Ama sevimli ve eğlenceli bir köpek almak istiyorsanız narin ve şirin bir tür ilk tercihiniz olabilir. Tüm köpek türleri ilanlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Süs Köpeği Nedir?(Yavru süs köpeği)

Süs köpekleri küçük ve yumuşak tüylü hayvanlardır. Bu köpekler sevimli ve hareketli olmaları sebebiyle genellikle ev içerisinde bakılırlar. Kendi arasında birçok cinsi de bulunmaktadır. Evinizde sizleri daha çok eğlendirebilecek, sevimli bir köpek arıyorsanız önereceğimiz ilk türlerden biri bu köpekler olur. Patiilan.com'un sunduğu köpek ilanları kısmında bulabileceğiniz süs köpeği ilanları ile en uygun fiyattan süs köpeklerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Süs Köpeği İlanları

Patiilan.com olarak sunduğumuz süs köpeği ilanları ile güvenilir bir şekilde köpeğinizi satın alabilirsiniz. İlanlarda verilen süs köpeklerinin tüm özelliklerini detayları ile birlikte aktarıyoruz. Her cinsten süs köpeğine yer verdiğimiz ilanlarda bu türlerin yaşı, aşı durumu, eğitimi, cinsiyeti gibi birçok bilgiyi sizlere sunuyoruz. Böylelikle almak istediğiniz bu köpek türü hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızı sağlıyoruz. Ayrıca eğer sizlerde köpeğinizi satmak istiyorsanız sitemiz üzerinden ilan vererek köpeğinizi kolaylıkla satabilirsiniz.

Süs Köpeği Yavruları

Süs köpeği satın alırken genellikle daha çok yavru süs köpekleri tercih edilir. Bunun nedeni ise daha uzun süre köpek sahiplenebilmektir. Hayvanların ömürleri insanlara göre daha az olduğundan yavru bir süs köpeği sahiplenmek onunla daha fazla vakit geçirebileceğiniz anlamına gelir. Hayvan ilanları firması olarak süs köpeği yavruları ile ilgili ilanlara sitemizden erişebilirsiniz.

Süs Köpeği Cinsleri

Süs köpekleri çok sevimli ve cana yakın hayvanlardır. Bu köpekler insanlarla oynamayı seven ve sürekli ilgi isteyen hayvanlardır. Süs köpeği alırken hangi cinsten alacağınız da önemlidir. Çünkü her cinsin kendisine göre bir özelliği mevcuttur. Bazı süs köpeği cinsleri şunlardır:

Bu köpek cinsleri gibi daha birçok süs köpekleri ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Süs Köpekleri Özellikleri

Süs köpekleri insanların en fazla tercih ettiği köpek türlerinden biridir. İnsanların bu köpek türlerini seçmelerinin en büyük nedenlerinden biri kolay eğitilebilme özelliğine sahip olmalarıdır.

Rahatlıkla tuvalet eğitimi alabilir ve uygulayabilirler. Dost canlısı hayvanlardır. Cinsine göre değişse de çoğunda tüy dökme gibi problemler ile karşılaşılmaz. Oyun oynamayı çok severler. Küçük bir bedene sahip olmaları daha sevimli durmalarını sağlıyor. Ayrıca cüsseleri sayesinde çocuklarla çok iyi anlaşabilirler.

Fiziki özelliklerine bakıldığında cinsine göre değişim gösterse de çoğunlukla boyutları 25-35 cm arasındadır. 6-7 kilogram ağırlığa ulaşabilen bu türlerin tüyleri kısadır. Bazı türlerinde yok denecek kadar az tüy vardır. Ömürleri ise genellikle 10-15 yıl aralığındadır. Renkleri cinslerine göre değişkenlik gösterir. Sürekli hareket halinde olduklarından egzersize pek gerek duyulmayan hayvanlardır.

Süs Köpekleri Bakımı

Süs köpekleri tüy dökme anlamında pek fazla sorun çıkarmasa da yine de her köpek gibi bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. Çünkü bakımı yapılmayan her hayvan bir süre sonra hastalık kapabilir, normalde yaşamayacağınız problemleri yaşatabilir. Süs köpeğinizin sağlığı açısından yapılacak bakımlar önemlidir. Ayrıca bu bakım sizin için de önemlidir. Çünkü köpeğinizde oluşabilecek hastalıklar sizlere de bulaşabilir.

Süs köpekleri her ne kadar tüy dökme konusunda diğer türlere oranla daha sorunsuz gibi görünse de düzenli olarak taranmaları gerekmektedir. Beslenmelerine uzman hekimlerin önerdiği şekilde uyulmalıdır. Köpeklerimize göstereceğimiz sevgi de onları psikolojik olarak olumlu yönde etkiler.

Yavru Köpek Fiyatları

Satılık yavru köpek fiyatları köpeklerin ırk , cinsiyet , renk vs çeşitli özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Yavru köpek fiyatları 2021 2022 sayfamıza göz atarak canlı satış ruhsatı buluna çiftliklerden öğrenilen fiyatları bulabilirsiniz.

https://patiilan.com/kopek-fiyatlari-2021-%E2%80%93-cins-kopekler-8956

Cins Köpek Fiyatları

2023 Yavru Köpek Fiyatları cins köpek edinmek isteyenler için en uygun alternatifleri oluşturmaktadır. Gelişimini tamamlanmış ve gerekli eğitimleri edinmiş olan cins köpekler ekonomik anlamda daha yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Türkiye'de köpek fiyatları cinslerine ve SCR durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. 2022 Yılında ortalama köpek fiyatları 2.000 TL ile 25.000 TL arasında değişmektedir. Burada Köpek Sahiplendirme isteyenler ile alıcılar arasında yapılan fiyat anlaşmasına göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

 

 

https://patinolsun.com/