İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

YAVRULARIMIZI SAHİPLENDİRİYORUZ SCOTTİSH FOLD ve BRİTİSH TABBY

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 53533
İlan Tarihi 24 Ekim 2023
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyet Dişi

3 BUÇUK AYLIK BLACK TABBY BRİTİSH SHORTHAİR VE GRİ SCHOTİSH SHORTHAİR YAVRULAR SAHİPLENDİRİLECEKTİR. SAĞLIKLI YAVRULAR ANNE SÜTÜ İÇMİŞ, KATI MAMAYA BAŞLAMIŞLARDIR. TUVALET EĞİTİMLERİ VARDIR. VETERİNERE 1 AYLIKKEN KONTROL AMAÇLI GÖRÜTÜLDÜ. GENEL ANLAMDA GAYET OYUNCU VE SAĞLIKLILAR. MAMA VE SU TÜKETİMLERİ GAYET MUAZZAM. CİNSİYETLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN VETERİNERE EKSTRA GÖTÜRÜLMEDİ. İKİSİ DE DİŞİ.

189 kez görüntülendi.

İlanlarınızı patinolsun.com 'a da vererek Görünürlüğünüzü iki katına çıkartabilirsiniz.

Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/