İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 40647
İlan Tarihi 28 Kasım 2022
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyet Dişi

Merhaba köpeklerim isteğimiz dışı çiftleştiler evde çok fazla köpeğim olduğu için bakımlarında zorlanıyorum yavruları gerçekten severek bakacak ömürlük yuvalarını arıyorum. Minikler 4 aylık dişiler çiş eğitimleri var gazeteye yapıyorlar . Irk özellikleri gereği tüy dökmezler apartman yaşamına çok uygunlar ve eğitime çok açıklar . Gerçekten yavru sahiplenip bakabilecekleri yazsın , dolandırıcılar yazmasın.

49 kez görüntülendi.
Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/