İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Scottish Fold Grey Point 2 Aylık Yavru

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 53315
İlan Tarihi 15 Ekim 2023
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyet Dişi

Scottish Fold dişi yavrumuz 2 Aylık. Çok oyuncu ve aynı zamanda uysaldır. Annesi Scottish Fold Silver, babası British Longhair. Fiyata dahil olarak:Karnesi var aynı zamanda da ırk garantilidir, Çipi takıldı ve iç ve dış parazitleri veterinerde yapıldı. Kum tuvalet eğitimi ve mama eğitimi var. Royal Canin Mother and Babycat mamayla besleniyor. Bunun haricinde bebeklerle ve çocuklarla anlaşabilen bir cinstir bu yüzden çocuklu ailer için de uygundur.  

210 kez görüntülendi.

İlanlarınızı patinolsun.com 'a da vererek Görünürlüğünüzü iki katına çıkartabilirsiniz.

Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/