İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

PONÇİK YAVRULARA ACİL YUVA ARIYORUZ

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 36499
İlan Tarihi 13 Ekim 2022
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyet Erkek
3 aylık yavrular sütten kesilmek üzereler mama da yiyorlar. Acil olarak kalıcı yuva arıyoruz. Sokağa düşmelerini istemiyoruz. Erkek tatlı mı tatlı uysal sarı kedicikler. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz sahiplendirilecektir. Alanya'da yaşıyorum. Yakın çevrelere yardımcı olurum. Siyah kedi ilanlarıma da göz atmayı unutmayın detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


47 kez görüntülendi.
Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/