İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Orjinal Şitsu Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 55058
İlan Tarihi 24 Ocak 2024
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyet Dişi & Erkek

Sevimlilikte birbirleriyle yarışan bebek suratlı yavrularımız yeni aileleriyle tanışmayı bekliyor. Dilerseniz veteriner kontrolünde teslim edebileceğimiz, hiçbir sağlık problemi olmayan sevgi dolu yavrularımızın iç dış paraziter uygulamaları ve ilk koruma aşısı yapıldı. Hem karakteristik hem fiziksel olarak ırkının tüm özelliklerini taşıyan ve ev ortamında büyüyen yavrularımız ile tanışmak için irtibata geçebilirsiniz.

84 kez görüntülendi.

İlanlarınızı patinolsun.com 'a da vererek Görünürlüğünüzü iki katına çıkartabilirsiniz.

Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/