İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Eşsiz Kalite ve Sevgi Dolu Bir Dost Arıyorsanız: İthal Pasaportlu, Tam Aşıları Yapılmış Pomeranian Boo Yavrularımız Sizi Bekliyor

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 55046
İlan Tarihi 23 Ocak 2024
Yaşı 6 Aylık - 1 Yaş
Cinsiyet Erkek

1 yaşındaki erkek Pomeranian Boo çift testisi sağlam, tam aşıları yapılmış ve ithal pasaportlu olarak sizleri bekliyor. Bu sevimli dostlarımız, en üst kalite standartlarında yetiştirilmiş olup, sağlıkları ve sevgi dolu karakterleriyle göz kamaştırıyor.


???? Özellikler:


İthal Pasaportlu

Tüm Aşıları Tam

Çift Testis Sağlam

1 Yaşında

???? Tüm İllere Gönderim Mevcut:

Sevimli yavrularımızı Türkiye'nin dört bir yanına güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Eğer siz de bu eşsiz dostluk için hazırsanız, iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve ailemize bir üye daha eklemenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.


Arayınız : ???? İletişim Numarası: 0 537 731 31 08


Unutmayın, bir Pomeranian Boo ile hayatınıza neşe ve sevgi katmak için şimdi harekete geçme zamanı! Bu özel dostlarımızı kaçırmayın, sizinle tanışmayı ve sevgilerini paylaşmayı bekliyorlar. ????✨

150 kez görüntülendi.

İlanlarınızı patinolsun.com 'a da vererek Görünürlüğünüzü iki katına çıkartabilirsiniz.

Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/