İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

DÜNYA GÜZELİ MALTESE BEBEKLER TESLİME HAZIR

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 53980
İlan Tarihi 17 Kasım 2023
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyet Dişi & Erkek

Yavrularımız son derece sağlıklı yeterince anne sütü almış günü gelen veteriner uygulamaları yapılmış sosyal bebeklerdir. Yavrularımız ORJİNAL olup sağlık garantilidir dilediğiniz veteriner hekim kontrolünde teslim alabilirsiniz. Yavrularımızı yerinde birebir görebilir video görüntülü görebilirsiniz. Tüm illere güvenli gönderimimiz mevcuttur. Sahiplenme sonrası yavrularımıza ve size eğitim ve bakim konusunda sürekli destek vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. 

    Our puppies are healthy, sociable babies who receive ample breast milk and veterinary checks. Our puppies are ORIGINAL and their health is guaranteed. You can get them under the supervision of any veterinarian you choose. You can see our puppies in person and on video. We have safe delivery to all provinces. Once adopted, we provide ongoing support for our puppies and you with training and care. Please contact us for more information.

56 kez görüntülendi.

İlanlarınızı patinolsun.com 'a da vererek Görünürlüğünüzü iki katına çıkartabilirsiniz.

Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/