İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

50gunluk harika surat yapısı yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 39562
İlan Tarihi 14 Kasım 2022
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyet Dişi & Erkek
Yavrular 50gunluktur orjinal tea cup sutten kesilmislerdir.. mama yemeğe başladilar..son gününe kadar annesini sağlıklı bir sekilde emdiler..2erkek 1disi vardır..anne ve baba en güzel yüze sahip özel yorkilerdir..diğer yorkiler gibi tipsiz değiller..anne ve babanın fotoları vardır..baba 2kilo anne 3kilodur..yavrular ortalama 2.5kilo olacaktır..ev ortaminda bakılan köpeklerdir evlatlarımız gibidir hepsi..İzmir Karşıyaka'dan teslim alınabilir.
81 kez görüntülendi.
Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/