İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

3 Aylık Sarman Minik Yuva Arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 38802
İlan Tarihi 4 Kasım 2022
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyet Erkek

Bu yakışıklı sarman bir apartmanın bahçesinde yaşıyor ve 3 aylık civarında. Sürekli evlere girip yumuşak yerlerde yatmaya çalışıyor. Çok insan canlısı, çok sevecen, sokaklarda çok zorluk çekecek bir karakteri var. Evlere girip çıktığı için tuvalet alışkanlığı var, kuru mama da yiyor. Ömürlük sahiplendirdiğimiz minik Havuç’a yuvanızı açarsanız ilk mamalar, tuvalet vb. elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız.  

 

İletişim: 0506 994 8074

52 kez görüntülendi.

Volkan Fırat Tahtacı

Üyelik tarihi: 6 Eylül 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep506 994 80 74
WhatsApp506 994 80 74
İlan sahibi: Volkan Fırat Tahtacı
Ara WhatsApp
Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/