İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

3 aylık dişi ayı suratlı yavrumuz sizinle

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 55047
İlan Tarihi 23 Ocak 2024
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyet Dişi

3 aylık Günü geldiğinde yapılan aşıları ile güvende olan ve ayı suratlı oyuncu karakteriyle dikkat çeken bu minik prensesimiz, tüm illere güvenli bir şekilde gönderilebilir.

???? Özellikler:

  • 3 aylık 
  • Dişi Pomeranian Yavru
  • Günü Geldiğinde Yapılan Aşılar
  • Ayı Suratlı ve Oyuncu Karakter

???? Hazır ve Sağlıklı: Sağlıklı bir başlangıç için günü geldiğinde yapılan aşılarını tamamlamış olan bu sevimli yavrumuz, enerjisi ve oyunculuğuyla hayatınıza neşe katacak.

???? Tüm İllere Güvenli Gönderim: Eğer siz de bu sevimli Pomeranian'ı ailenize katmak istiyorsanız, tüm Türkiye'ye güvenli bir şekilde gönderim sağlıyoruz.

???? Görüntülü Tanıma Fırsatı: ayı suratıyla büyüleyen yavrumuzla tanışmak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve görüntülü görüşme ayarlayabilirsiniz.

Bu sevimli Pomeranian yavru, sevgi dolu bir ev ve oyun dolu anlar için sabırsızlanıyor. Hemen arayın ve bu özel dostluğa adım atın! ????

111 kez görüntülendi.

İlanlarınızı patinolsun.com 'a da vererek Görünürlüğünüzü iki katına çıkartabilirsiniz.

Dolandırıcılara Dikkat! Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün! Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin. Patiilan.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Patiilan.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

https://patinolsun.com/